Damsko-męskie, Lifestyle

7 typów facetów, których spotkasz na portalach randkowych

Kiedy zdecydujesz się założyć konto na portalu randkowym, musisz wiedzieć jedno – znajdziesz tam cały przekrój społeczeństwa. Jeśli jesteś heteroseksualną kobietą, wiadomo, że będzie to męska jego część. Wchodzisz do dżungli i żeby przetrwać, musisz wiedzieć, czego się spodziewać. No, może nie żeby przetrwać, ale żeby się od razu nie załamać i nie uciec stamtąd po pięciu minutach.

Trochę się tych opisów naczytałam, a wszystkie przykłady poniżej są oparte na faktach.

  1. Głupek

No sorry, ale co innego można powiedzieć, o osobie, która w opisie pisze: „Jestem jaki jestem” albo „Napisz, a się przekonasz”?. I nic więcej. Kto nie potrafi naskrobać o sobie chociażby dwóch czy trzech zdań, nawet niekoniecznie prawdziwych? Toż to nawet faceci udających arabskich milionerów są bardziej kreatywni!

Jeśli na swoim zdjęciu nie będziesz się uśmiechała jak w reklamie pasty Colgate, napisze do ciebie: „Co taka smutna?”.

Nietrudno się domyślić, że jego umysł jest intelektem nieskalany, więc unikaj tego typu jak ognia. Nawet jeśli na zdjęciu wygląda jak młody Brad Pitt.

  1. Tatuś

Wstawi zdjęcie z dzieckiem. Albo kilka. Jeśli będzie to córka napisze: „Nie szukam księżniczki, jedną już mam”. Nie wystarczyłoby zaznaczyć, że ma się dziecko i napisać coś w stylu „rodzina jest dla mnie ważna”? Jak widać nie. On nie szuka partnerki, tylko kogoś do łóżka, ewentualnie do garów.

  1. Filozof

Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się ok – są normalne zdjęcia, jest opis. Problem pojawia się, gdy zaczynasz ten opis czytać. To elaborat,  dzieło godne Immanuela Kanta. Znajdziesz tam nie tylko szczegółowy opis jego osoby, wymarzonej partnerki, ale także przemyślenia na temat natury świata. Usypiasz w połowie czytania. Jeśli lubisz wielogodzinne rozważania na temat tego, czy szklanka jest w połowie pusta czy w połowie pełna, albo co było pierwsze jajko czy kura – to ktoś dla ciebie.

  1. Skrzywdzony

Jak to mówi Boguś Linda:

Bo to zła kobieta była

Ma bardzo złe doświadczenia z kobietami. Jedna go zdradziła, druga porzuciła, a trzecia wystawiła. Jak sam mówi nie wie po co ma tu konto. To bez sensu. Żadna mu nie odpisuje, wszystkie są takie same, pewnie lecą na kasę, albo chcą tylko seksu.

  1. Zapaleniec

Artysta, sportowiec, czy co tam jeszcze. Zafiksowany na punkcie swojej pasji. Jeśli fotografuje, doda sto pięćdziesiąt zdjęć, tak, abyś je podziwiając, mogła się od razu w nim zakochać. Jeśli biega, doda co najmniej kilka zdjęć z zawodów. Pod finiszem maratonu przeczytasz poruszający opis tego jak trudny był to bieg i jak on walczył do końca. Jeśli nie będziesz podzielała jego pasji spojrzy na ciebie zawiedziony, ale pełen zrozumienia.

  1. Pan Wymagający

Ma spore wymagania, o których na pewno poinformuje cię w swoim opisie. Dowiesz się nie tylko jakie powinnaś mieć cechy charakteru, ale także jak powinnaś się ubierać (spódniczki), a nawet na jaki kolor masz malować paznokcie (czerwony). Napisze, że lubi „kobiece” kobiety. Wszystko to robi, uśmiechając się miło ze zdjęcia profilowego, ale ty nie będziesz się chciała z nim umówić, bo przecież nie jesteś jak pozycja make your own pizza w lokalnej restauracji.

  1. Normalny

Jest w mniejszości, ale spokojnie, nie jest to gatunek zagrożony wyginięciem. Może mieć dziecko, może być rozwiedziony, może być po przejściach albo i nie. To wszystko nie ma znaczenia, bo jest po prostu fajnym facetem. Potrafi prowadzić normalną rozmowę i będzie go interesowało twoje zdanie. Jeśli napisze, że lubi sport będzie miał na myśli coś więcej niż leżenie przed telewizorem i krzyczenie: „Strzelaj, kurwa!”. Krótko mówiąc – prawie ideał.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *